Moje terapeutické zaměření

Kineziologie

Kineziologie je jedna z nejznámějších metod, která je uznávaná psychology, lékaři, a učiteli po celém světě. V západních zemích je kineziologie běžně hrazena zdravotními pojišťovnami, u nás je zatím považována za alternativní medicínu.
Kineziologie

Výživové poradenství

Cílem našich sezení bude naučit vás nejen se zdravě stravovat, ale také přistupovat k této zásadní změně životního stylu pozitivně. Uvidíte, že se budete cítit zdravěji, veseleji a budete plní energie.
Výživové poradenství Praha

Reflexní masáže

Reflexní masáž nohou je starobylá masáž reflexních míst, která umožňuje určitou celotělovou relaxaci a zajišťuje volný průtok životní energie celým tělem. Při reflexní masáži jsou tlakem prstů stimulovány reflexní zóny jednotlivých orgánů na plosce nohy.
Reflexní masáže Praha

Lymfatická masáž

Tato metoda je nejen účinná, ale také velice příjemná relaxační technika, která pomáhá rozproudit mízní systém, tím podporuje odtok lymfy a odstraňuje toxické látky z těla.
Lymfatická masáž

Brána do vědomí

Clearing Statement (brána do vědomí) je vytvořen tak, aby mělo přístup k našemu duševnímu já, kde najdeme odpovědi, jak si vytvořit život, který nám vyhovuje. Uvolní to, co podvědomě v našem životě vytváříme a co nás drží v realitě, kterou by jsme rádi změnili.
Brána do vědomí - Clearing Statement

Duhová cesta

Světelný transformační systém Duhová cesta neboli RAINBOW ROAD je zcela nový fenomén v oblasti individuální i skupinové práce na sobě. Účinky tohoto Světelného systému jsou zcela mimo běžnou představivost práce se Světlem a Energií.
Duhová cesta - RAINBOW ROAD

Průvodce životem

Průvodce životem
Průvodce životem