Brána do vědomí

Brána do vědomí - Clearing Statement

 

Brána do vědomí, také nazývaná metoda jako Access Consciousness.

Všechno v životě k tobě přichází s lehkostí, radostí a s láskou!

„Vědomí je schopnost, v každém momentě našeho života žít v přítomnosti, bez toho, abychom sebe a jiné hodnotili. Je to schopnost, všechno přijímat, nic neodmítat a všechno, co si ve svém životě přeješ, vytvořit - ještě lepší, než to, co právě máš a ještě víc, než si dovedeš představit.“

„Co by se stalo, kdybys byl připravený sám sobě darovat pozornost a lásku?  Co by se stalo, kdybys byl proto otevřený, být vším tím, co jsi rozhodl, že tím nemůžeš být? Co je k tomu potřeba, abys poznal, jaký DŮLEŽITÝ a jaký rozhodující jsi pro možnosti tohoto světa?“

Clearing Statement

„Right – Wrong, Good – Bad, Pod – Poc, All 9, Shorts, Boys – Beyonds.“

Správně – Nesprávně, Dobře – Špatně, Bod zničení – Bod vytvoření, kreace.

Clearing Statement je tak koncipované, že vynese na povrch energie a vyčistí nás. Obchází logické myšlení a funguje i bez toho, abychom mu rozuměli. Kdyby logické myšlení mohlo vyřešit to, co v našem životě nefunguje, nebylo by se to už dávno stalo?

Clearing Statement je vytvořen tak, aby mělo přístup k našemu duševnímu já, kde najdeme odpovědi, jak si vytvořit život, který nám vyhovuje. Uvolní to, co podvědomě v našem životě vytváříme a co nás drží v realitě, kterou by jsme rádi změnili.

Kdykoliv v našem životě něco nefunguje, nejsme připravení, aspekty v této oblasti našem životě připustit, vnímat, přijmout, uznat nebo změnit. Clearing Statement je tu na to, aby obešlo logiku, abychom se vědomě otevřeli a abychom byli schopni vědomě žít. I když těmto slovům nerozumíme a nevíme odkud pochází toto omezení.

Smyslem položení otázky je dát do pohybu tolik energie, jak je možné a tuto energii potom doslova „nechat vybuchnout“. Clearing Statement  je vytvořené zkratkami z Access Consiousness  a reprezentuje různé energie, které vyzýváme k vyjasnění a vyčistění.

Access Bars je jemná doteková technika, která ztiší vaši mysl. „Když vám spustí Barsy” (takto říkáme Bars sezení) umožní vám to si lehnout a nemít nic jiného na práci, jen přijímat. Barsy jsou 32 bodů na hlavě, které když se jich zlehka dotknete, snadno a bez námahy uvolní vše, co vám nedovoluje přijímat.

Vesmír je nekonečně hojný a touží vás obdarovávat! Ve skutečnosti si musíme vytvořit bariéry, abychom nepřijímali skvělost, krásu a kouzlo toho, co je možné.

Barsy rozbíjí tyto zdi a bariéry. Máte příležitost vše opustit!

Představuji vám Energetický Facelift.

Dovedli byste si představit vypadat skvěle, cítit se ve svém těle mladší, mít spousty energie a být sami sebou spokojeni?

Acces Energetický Facelift je nádherný proces, který dokáže vyhladit vrásky, omladit tvář a zároveň uvolnit emoce.

Tato technika může navodit báječné pocity po celém těle a vy nebudete mít potřebu se hodnotit a dívat se na sebe kriticky.

Svoji tvář a svoje tělo přijmete s láskou.

A jak se to stane???

Žij svůj život, jak nejlépe umíš.

Pokud jsme vědomí a reagujeme vědomě, máme sílu ducha tvořit a můžeme v našem životě změnit cokoliv.

Pouze my jsme tvůrci našeho života. Jaký život žijeme, je výsledkem našeho tvoření. Je důležité porozumět duchovním zákonům a životním lekcím z nich plynoucí. Naučímeli se tvořit změnu v našem současném emočním nastavení pak můžeme náš současný život žít v harmonii a lásce.

Všechny odpovědi, které potřebujeme znát nalezneme v sobě.

Přihlásit se k odběru RSS - Brána do vědomí