Brána do vědomí

Brána do vědomí - Clearing Statement

 

Brána do vědomí, také nazývaná metoda jako Access Consciousness.

Všechno v životě k tobě přichází s lehkostí, radostí a s láskou!

„Vědomí je schopnost, v každém momentě našeho života žít v přítomnosti, bez toho, abychom sebe a jiné hodnotili. Je to schopnost, všechno přijímat, nic neodmítat a všechno, co si ve svém životě přeješ, vytvořit - ještě lepší, než to, co právě máš a ještě víc, než si dovedeš představit.“

„Co by se stalo, kdybys byl připravený sám sobě darovat pozornost a lásku?  Co by se stalo, kdybys byl proto otevřený, být vším tím, co jsi rozhodl, že tím nemůžeš být? Co je k tomu potřeba, abys poznal, jaký DŮLEŽITÝ a jaký rozhodující jsi pro možnosti tohoto světa?“

Clearing Statement

„Right – Wrong, Good – Bad, Pod – Poc, All 9, Shorts, Boys – Beyonds.“

Správně – Nesprávně, Dobře – Špatně, Bod zničení – Bod vytvoření, kreace.

Clearing Statement je tak koncipované, že vynese na povrch energie a vyčistí nás. Obchází logické myšlení a funguje i bez toho, abychom mu rozuměli. Kdyby logické myšlení mohlo vyřešit to, co v našem životě nefunguje, nebylo by se to už dávno stalo?

Clearing Statement je vytvořen tak, aby mělo přístup k našemu duševnímu já, kde najdeme odpovědi, jak si vytvořit život, který nám vyhovuje. Uvolní to, co podvědomě v našem životě vytváříme a co nás drží v realitě, kterou by jsme rádi změnili.

Kdykoliv v našem životě něco nefunguje, nejsme připravení, aspekty v této oblasti našem životě připustit, vnímat, přijmout, uznat nebo změnit. Clearing Statement je tu na to, aby obešlo logiku, abychom se vědomě otevřeli a abychom byli schopni vědomě žít. I když těmto slovům nerozumíme a nevíme odkud pochází toto omezení.

Smyslem položení otázky je dát do pohybu tolik energie, jak je možné a tuto energii potom doslova „nechat vybuchnout“. Clearing Statement  je vytvořené zkratkami z Access Consiousness  a reprezentuje různé energie, které vyzýváme k vyjasnění a vyčistění.

Takhle poeticky vidí tvorbu života přes Access Bars moje dcera Eliškasmiley

Skládám ti tu gratulace,
jsi má velká motivace.
Hned po prvním semináři,
úsměv září na tvé tváři.

Access Bars je jemná doteková technika, která ztiší vaši mysl. „Když vám spustí Barsy” (takto říkáme Bars sezení) umožní vám to si lehnout a nemít nic jiného na práci, jen přijímat. Barsy jsou 32 bodů na hlavě, které když se jich zlehka dotknete, snadno a bez námahy uvolní vše, co vám nedovoluje přijímat.

Vesmír je nekonečně hojný a touží vás obdarovávat! Ve skutečnosti si musíme vytvořit bariéry, abychom nepřijímali skvělost, krásu a kouzlo toho, co je možné.

Barsy rozbíjí tyto zdi a bariéry. Máte příležitost vše opustit!

Představuji vám Energetický Facelift.

Dovedli byste si představit vypadat skvěle, cítit se ve svém těle mladší, mít spousty energie a být sami sebou spokojeni?

Acces Energetický Facelift je nádherný proces, který dokáže vyhladit vrásky, omladit tvář a zároveň uvolnit emoce.

Tato technika může navodit báječné pocity po celém těle a vy nebudete mít potřebu se hodnotit a dívat se na sebe kriticky.

Svoji tvář a svoje tělo přijmete s láskou.

A jak se to stane???

Žij svůj život, jak nejlépe umíš.

Pokud jsme vědomí a reagujeme vědomě, máme sílu ducha tvořit a můžeme v našem životě změnit cokoliv.

Pouze my jsme tvůrci našeho života. Jaký život žijeme, je výsledkem našeho tvoření. Je důležité porozumět duchovním zákonům a životním lekcím z nich plynoucí. Naučímeli se tvořit změnu v našem současném emočním nastavení pak můžeme náš současný život žít v harmonii a lásce.

Všechny odpovědi, které potřebujeme znát nalezneme v sobě.

Přihlásit se k odběru RSS - Brána do vědomí