Access Energetický Facelift

Představuji vám Energetický Facelift.

Dovedli byste si představit vypadat skvěle, cítit se ve svém těle mladší, mít spousty energie a být sami sebou spokojeni?

Acces Energetický Facelift je nádherný proces, který dokáže vyhladit vrásky, omladit tvář a zároveň uvolnit emoce.

Tato technika může navodit báječné pocity po celém těle a vy nebudete mít potřebu se hodnotit a dívat se na sebe kriticky.

Svoji tvář a svoje tělo přijmete s láskou.

A jak se to stane???

Většina našeho vnějšího vzhledu je totiž odrazem toho, co se děje v naší mysli a uvnitř našeho těla. Jednotlivá Facelift sezení zahrnují kromě příjemných doteků

na obličeji i přístupové verbální zpracování, které skutečně posunuje váš názor na stárnutí. Tato jemná dotyková energetická technika zahrnuje použití více frekvencí, které obnovují přirozený tok energie v těle a umožňuje tělu restrukturalizovat a hojit se.

Technikou omlazujeme celý systém, včetně všech vnitřních orgánů. Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj.

Jakmile zjistíme, že váš názor vytváří vaší realitu a přestanete soudit své tělo, můžete se rozhodnout změnit. Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě.

Energetický Facelift obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Může to být jeden z nejdůležitějších zážitků pro vaše vlastní sebevědomí a duševní zdraví.

Celý léčebný proces trvá cca 60 min. Jemné dotyky na obličeji, krku a dekoltu jsou zaměřeny na spuštění a přesun energie k  uvolnění bloku v energetických polí a uvolnění stagnace způsobené emocemi a dlouhodobým stresem, vyhlazují se vrásky a otáčejí se hodiny času bez ohledu na to, jaký je váš věk.

Access Energetický Facelift je vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují

Co získáme:

- lidé jsou mnohem uvolněnější jak ve vzhledu (stažení v obličeje, rýhy), tak v chování,

- více zářivý a mladší výraz tváře,

- méně viditelné vrásky, rýhy na obličeji, otoky a kruhy pod očima,

- mladší, čistší, pevnější kůži na dekoltu, krku a obličeji,

- sníženou pigmentaci,

- může se zastavit plešatění,

- zlepšuje se vidění do dálky,

- znatelně se zlepší duševní pohoda.

Zavolejte pro informace nebo se přímo objednejte na energetické ošetření.

Mobil: 606 603 218

Klíčová slova

Kategorie článku: