Úvod do Access Bars

Access Bars je jemná doteková technika, která ztiší vaši mysl. „Když vám spustí Barsy” (takto říkáme Bars sezení) umožní vám to si lehnout a nemít nic jiného na práci, jen přijímat. Barsy jsou 32 bodů na hlavě, které když se jich zlehka dotknete, snadno a bez námahy uvolní vše, co vám nedovoluje přijímat.

Vesmír je nekonečně hojný a touží vás obdarovávat! Ve skutečnosti si musíme vytvořit bariéry, abychom nepřijímali skvělost, krásu a kouzlo toho, co je možné.

Barsy rozbíjí tyto zdi a bariéry. Máte příležitost vše opustit!

Access Bars pomohlo tisícům lidí změnit mnoho aspektů jejich životů a těl, jako například spánek, zdraví i jejich váhu, peníze, sex a vztahy, úzkost, stres a mnohem více.

Výsledky spuštění Barsů je obtížné změřit a nebo popsat, mohou být hluboké. Co kdybyste mohli prožívat sami sebe jako něco více než jen to, co máme a nemáme rádi anebo co je na nás “správné” nebo “špatné?”

Jak je to s Bars a dětmi?

Spouštění Barsů pomohlo dětem více se bavit, být šťastnější a mít větší lehkost, méně stresu a úzkosti doma i ve škole, zlepšilo spánek, eliminovalo záchvaty zloby a děti získaly větší lehkost v sociálních a emocionálních situacích. Mnoho rodin říká, že spousta různých věcí začala fungovat úplně novým nádherným způsobem.

Tím, jak se dotknete Bars, umožníte elektromagnetickému náboji, který drží myšlenky a pocity, aby se rozptýlil a umožnil vám vnímat svůj život, tělo a partnerství s jasností a lehkostí.

Access Bars je základní technika.

Kdo potřebuje Bars ošetření:

Ten kdo

  • je ve stresu,
  • bolí ho tělo i duše,
  • má problémy se vztahy,
  • nevychází s penězi,
  • potřebuje více klidu,
  • potřebuje udělat v životě změnu,
  • je psychicky vyčerpaný.

„Vše v životě ke mně přichází s lehkostí, radostí a slávou.”

Klíčová slova

Kategorie článku: