Reflexní masáže

Reflexní masáže Praha

Reflexní masáž nohou je starobylá masáž reflexních míst, která umožňuje určitou celotělovou relaxaci a zajišťuje volný průtok životní energie celým tělem. Při reflexní masáži jsou tlakem prstů stimulovány reflexní zóny jednotlivých orgánů na plosce nohy. Výsledkem je obnovení toku životní energie v oslabeném místě organismu. Tato masáž je velmi dobrá ke zlepšení krevního a lymfatického oběhu. Taková masáž navodí hluboký pocit relaxace. Relaxační masáž chodidel má regenerační a posilující účinky na organismus. Pokud se tato masáž pojme jako prevence, předchází bolestem hlavy, astmatu, zánětem dutin, migrénám, odstraňuje napětí a zlepšuje celkovou pohodu organismu. Po této masáži se budete cítit velmi odpočatí a uvolnění.

Léčivá lymfatická masáž

Tato metoda je nejen účinná, ale také velice příjemná relaxační technika, která pomáhá rozproudit mízní systém, tím podporuje odtok lymfy a odstraňuje toxické látky z těla. Pokud lymfatický systém nefunguje, snižuje se obranyschopnost organismu, imunitní systém je oslaben a člověk se cítí unaven.

Co vše dokáže?

Rozprouděná lymfa zlepšuje stav kůže a podkoží. Odstraňuje celulitidu, ulevuje oteklým nohám, zrychluje metabolické procesy a odplavuje toxické látky. Lymfatická masáž je efektivní detoxikační kůra, která se provádí preventivně nebo alternativně při léčbě chronických onemocnění nebo při snížení funkce imunitního systému.

Jak často na masáž?

Masáž bychom si měli dopřát dvakrát týdně, nejméně však jednou týdně. Výsledky pocítíme již po první masáži. Z masáže budete odcházet velmi relaxovaní a to nejen na fyzické úrovni, ale také po psychické stránce. Terapeut uvolní vytvořené bloky v těle, zprůchodní energetické dráhy a rozproudí lymfu. Vždy je vhodná kombinace masáže s pohybem.

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.

Přihlásit se k odběru RSS - Reflexní masáže